לנשום. לשמוח. לרקוד.

קורס שיקח אותך אל העולם הקסום של המחול המזרחי: סגנונות הריקוד, למוזיקה ולעומק התנועות, יחד עם מסע פנימה אל תוך הנפש והחיבור בין השניים.

בואי ללמוד מקצוע
הכשרה מקצועית למדריכות

מדי חודש מתקיימות בסטודיו סדנאות העשרה מקצועיות במגוון נושאים כמו, סדנת ריקוד עם צעיף, סדנת חיזוק רצפת אגן, סדנת ריקוד באירועים וכדומה

סדנאות מקצועיות
סדנאות מקצועיות
שיעורים בסטודיו
שיעורים לכל הרמות

הסוד בלהצליח לרקוד ריקודי בטן הוא

ללמוד את הבסיס של הריקוד בצורה יסודית

IMG_0104.JPG

לאהוב את הגוף

בשרקיה פיתחנו שיטה ייחודית אשר מלמדת את הריקוד בצורה הדרגתית, החל מהצעד הראשון ברמת מתחילות ועד לרמה מקצועית כך שגם מי שאין לה כלל ניסיון - תצליח לרקוד, להתחבר לנשיות, להתחזק והכי חשוב - לאהוב את הגוף.

" אני מאמינה שכאשר אנו רוקדות עם תשומת לב מלאה לגוף, הדבר מאפשר לנו לרקוד מתוך מקום פנימי ושורשי ולבטא באמצעות הריקוד את העצמי של כל אישה "

תלמידות מספרות...

ללמוד ריקודי בטן היה חלום ילדות שלי ולפני כ 4 שנים קיבלתי המלצה על סטודיו שרקיה ועל עדי המהממת. הגעתי ומהשיעור הראשון הבנתי שזה זה. ריקודי בטן זוהי פעילות גופנית המטיבה ביותר עם גוף האישה ועם נפשה. תנועות האגן, הבטן והסרעפת בתזמון מושלם וביופי רך ונשי. אני נהנית מכל רגע באופן אישי כאדם, כאישה וגם כאשת מקצוע.

ללמוד ריקודי בטן זו אחת ההמלצות החמות שלי עבור מטופלות, נשים אחרי לידה, נשים עם אנדו, הפרעות במערכת העיכול ועוד. בכל מצב, בכל גיל.

מילה גולדנברג, פיזיותרפיסטית רצפת אגן

הופעת רקדנית בטן באירועים

סדנת ריקודי בטן למסיבות

להמשיך לרקוד גם מהבית

שיעורים מקוונים

שרקיה

מוסיקה לריקודי בטן

הצטרפי לקהילת הרקדניות שלנו

לוגו.png