אני מאמינה שכאשר אנו רוקדות מתוך תשומת לב מלאה לגוף, הדבר מאפשר לנו לרקוד ריקודי בטן מתוך מקום פנימי ושורשי ולבטא באמצעות הריקוד את העצמי של כל אישה.

בשרקיה פיתחנו שיטה ייחודית אשר מלמדת את הריקוד בצורה הדרגתית, החל מהצעד הראשון ברמת מתחילות ועד לרמה מקצועית כך שגם מי שאין לה כלל ניסיון - תצליח לרקוד, להתחבר לנשיות, להתחזק והכי חשוב - לאהוב את הגוף.

שיטת הלימוד מבוססת על פירוק התנועות והסבר מפורט שלהן. באופן זה התלמידות מצליחות לבצע את התנועות בצורה מדויקת ואידיאלית לגוף שלהן.

בשיעור הראשון התלמידות לומדות את התנועות הבסיסיות ביותר של הריקוד ובשיעורים לאחר מכן הרמה נבנית על בסיס הטכניקה הראשונית, כך ניתן להגיע לרמה גבוהה ומורכבת בריקוד.

ריקודי הבטן, כמו כל פעילות ספורטיבית אחרת, יכול להטיב עם הגוף מבחינה בריאותית רק במידה והוא מיושם בצורה נכונה. במהלך הריקוד אנו מפעילות את כל השרירים בגוף,  מגדילות טווח תנועה של המפרקים, לומדות מהי יציבה נכונה ואיך שומרים עליה גם מחוץ לסטודיו, מפתחות קורדינאציה והכרה מחודשת לגוף שלנו וליכולותיו.

אודות המרכז

שרקיה- המרכז לריקודי בטן וחיבור לנשיות הינו מרכז ייחודי בפעילותו הרחבה באזור המרכז והשפלה.

לימוד ריקודי הבטן במרכז מתבצע בשיטה ייחודית הפונה בעיקר לנשים ללא ניסיון קודם בריקודי בטן, ומאפשרת להן ללמוד לרקוד.

התלמידות יוצאות כבר מהשיעור הראשון עם תחושת סיפוק והצלחה.

לשיעורים יש ערך מוסף בריאותי. יישום נכון של הריקוד מאפשר לתלמידות לחזק את הגוף, בדגש על אזור רצפת האגן והגב ובכך למנוע ולטפל בבעיות בריאותיות רבות הנפוצות אצל נשים הקשורות להיחלשות של אזור זה.

השילוב בין המוזיקה הסוחפת, הריקוד עם מלוא תשומת הלב לגוף ותחושת ההצלחה יוצרים חיבור למקום פנימי וייחודי אצל כל אישה- החיבור לנשיות.

 

פעילות המרכז כוללת בין היתר:

 לימוד ריקודי בטן לנשים החל מהצעד הראשון

קורס הכשרת מורות לריקודי בטן

לימוד ריקודי בטן לילדות

הרצאות וסדנאות בתחום העצמה נשית, בריאות האישה, ומפגשי נטוורקינג של עצמאיות.

הופעות וסדנאות לאירועים פרטיים

פעילות התנדבותית בקהילה

כל הזכויות שמורות לשרקיה - לימוד ריקודי בטן כדרך חיים