סדנת ריקודי בטן למסיבות

להקפיץ את המסיבה

מתאים למסיבת רווקות, ערבי גיבוש ומסיבות יום הולדת

ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום ממלא מקום 

IMG_1612.JPG

סדנת ריקודי בטן

סדנת ריקודי בטן מתאימה לאירועים קטנים יחסית (עד ל 50 אורחים/ות, לערב שבו מעוניינים בהפעלה ותוכן מגבש, משחרר ומעצים. מסיבות רווקות/ חינות/  ימי הולדת/ ערבי גיבוש לנשים וכו'

משך הסדנה: 20 דק עד שעה וחצי

עלות 750-1500 ש"ח

(תלוי משך הסדנה, בתיאום מראש)

לקוחות מרוצות...

לקבל תלמידה בת 49 שמעולם לא ידעה כיצד להזיז את הגוף נכון, שלא לדבר על לרקוד ולהפוך אותה למכורה, שמחה ומאושרת זאת לא משימה שמתאימה לכל מורה. תכירו : עדי ביטון המורה לריקודי בטן. החיוך, הסבלנות, המקצועיות, תשומת הלב, והרצון ללמד קימיים בשפע . מגשימת חלומות. מומלץ עבור כל אישה בכל גיל כהתחברות הכי טבעית וורודה לנשיות ולאשה שבה.

תמר מיכאל

IMG_0491.JPG
8Z8A8743.jpg

אז מי אני?

נעים מאוד! שמי עדי ואני מנהלת את 'שרקיה'- מרכז ללימוד ריקודי בטן הגדול ביותר באזור המרכז והשפלה.

הרקדניות שלי עוברות אצלי מסלול ארוך של הכשרה מקצועית בשילוב עם מיטב המורות בארץ לריקודי בטן, ובסיומו הן משתלבות כצוות המדריכות של הסטודיו. הרקדניות של שרקיה בעלות ניסיון עשיר וכשהן יוצאות לשמח באירועים הן גורפות מחמאות בלי סוף.

הן מתאמנות שעות על גבי שעות בכוריאוגרפיות מותאמות לכל סוגי האירועים על מנת לספק לכם אירוע נדיר ובלתי נשכח עם החוויה הכי מקצועית ומיוחדת שיש.

לוגו.png

כל הזכויות שמורות לשרקיה - לימוד ריקודי בטן כדרך חיים

נשמח לענות על כל שאלה..

לחצי כאן כדי להתקשר, לשלוח ווטסאפ או להשאיר פרטים ואחת מאיתנו תחזור אליך תוך זמן קצר

אנחנו זמינות בכל יום בין השעות 9:00 - 17:00

פרט כמובן לסופי שבוע וחגים

מחכות לרקוד איתך

עדי וצוות המדריכות של 'שרקיה'

icons8-whatsapp-48.png