לימוד ריקודי הבטן בשרקיה מתבצע בשיטה ייחודית הפונה בעיקר לנשים ללא ניסיון קודם בריקודי בטן, ומאפשרת להן ללמוד לרקוד.
התלמידות יוצאות כבר מהשיעור הראשון עם תחושת סיפוק והצלחה.
IMG_1612.JPG

להכיר את הגוף שלך מחדש

בשרקיה פיתחנו שיטה ייחודית אשר מלמדת את הריקוד בצורה הדרגתית, החל מהצעד הראשון ברמת מתחילות ועד לרמה מקצועית כך שגם מי שאין לה כלל ניסיון - תצליח לרקוד, להתחבר לנשיות, להתחזק והכי חשוב - לאהוב את הגוף.

שיטת הלימוד בסטודיו

שיטת הלימוד מבוססת על פירוק התנועות והסבר מפורט שלהן. באופן זה התלמידות מצליחות לבצע את התנועות בצורה מדויקת ואידיאלית לגוף.

בשיעור הראשון התלמידות לומדות את התנועות הבסיסיות ביותר של הריקוד ובשיעורים לאחר מכן הרמה נבנית על בסיס הטכניקה הראשונית, כך ניתן להגיע לרמה גבוהה ומורכבת בריקוד.

לשיעורים יש ערך מוסף בריאותי. 

ריקודי הבטן, כמו כל פעילות ספורטיבית אחרת, יכול להטיב עם הגוף מבחינה בריאותית רק במידה והוא מיושם בצורה נכונה.

במהלך הריקוד אנו מפעילות את כל השרירים בגוף,  מגדילות את טווח התנועה של המפרקים, לומדות מהי יציבה נכונה ואיך שומרים עליה גם מחוץ לסטודיו, מפתחות קורדינאציה והכרה מחודשת לגוף שלנו וליכולותיו.

 

יישום נכון של הריקוד מאפשר לתלמידות לחזק את הגוף, בדגש על אזור רצפת האגן והגב ובכך למנוע ולטפל בבעיות בריאותיות רבות הנפוצות אצל נשים הקשורות להיחלשות של אזור זה.

ניסיון של מעל עשור בהדרכה!

שמי עדי ביטון, רקדנית בטן מעל עשור, מנהלת את 'שרקיה' ללימוד ריקודי בטן כדרך חיים. למדתי אצל טובות המורות בארץ וכיום מפתחת את השיטה הייחודית של 'שרקיה'.

פגשתי ולימדתי מאות נשים במהלך עבודתי והניסיון מדבר בעד עצמו בתוצר של לימוד ממוקד, מקצועי ומובנה בדיוק עבורך.

לתחום הגעתי לאחר הסבה מקצועית מתחום המדעים. חיבור לתשוקה גדולה שתמיד בערה בי הביא אותי להתחיל לרקוד ריקודי בטן ומשם הדרך להדרכה ולעבודה עם נשים הייתה הכי טבעית ומדוייקת עבורי. אני מלמדת מתוך אהבה גדולה לתחום ומאמינה שכל אישה מסוגלת לרקוד ואף להשתמש בריקוד ככלי מעצים לחיים.

אודות המרכז

שרקיה- המרכז ללימוד ריקודי בטן כדרך חיים הינו מרכז ייחודי בפעילותו הרחבה באזור המרכז והשפלה.  הסטודיו נותן מענה לנשים שרוצות לרקוד לראשונה בחייהן עם קורסי מתחילות מכוונים למטרה זו ובהמשך לרקוד כחלק אינטגרלי מהחיים בפעילות השוטפת במהלך השבוע. בנוסף הסטודיו מציע קורסי מדריכות וקורסים מקצועיים מרתקים עבור אלו שרוצות להעמיק ולהתמקצע בריקודי הבטן. 

הסטודיו ממוקם במושב סתריה, באווירה כפרית, עם שפע חנייה ואווירה בייתית. 

לוגו.png