סדנת ריקודי בטן למסיבות

להקפיץ את המסיבה

מתאים למסיבת רווקות, ערבי גיבוש ומסיבות יום הולדת

סדנת ריקודי בטן במסיבה שלכן תהפוך את ההאירוע לבלתי נשכח! הזדמנות נפלאה לתת לאורחות לצאת בידיים מלאות מהמסיבה- התנסות בריקודי בטן מקצועיים, בללמוד את כל הסודות לאיך להראות מיליון דולר על רחבת הריקודים ואיך לרקוד בחופשיות כמו שתמיד רצית. ולכלת השמחה- היא במרכז העניינים במשך כל הסדנה, נרקוד איתה, נשמח אותה ובעיקר נהפוך לה יחד את האירוע למסיבה שהיא תמיד חלמה עליה.

הרקדנית מגיעה בתלבושת מקצועית, מצויידת במוזיקה ובידורית, צעיפי אגן למשתתפות, מקלות ריקוד ובחליפת ריקוד משודרגת לכלת השמחה.

IMG_1612.JPG

סדנת ריקודי בטן

סדנת ריקודי בטן מתאימה לאירועים קטנים יחסית (עד ל 50 אורחים/ות, לערב שבו מעוניינים בהפעלה ותוכן מגבש, משחרר ומעצים. מסיבות רווקות/ חינות/  ימי הולדת/ ערבי גיבוש לנשים וכו'

משך הסדנה: 20 דק עד שעה וחצי

עלות 750-1500 ש"ח

(תלוי משך הסדנה, בתיאום מראש)

לקוחות מרוצות...

הזמנתי את עדי למסיבת הרווקות של אחותי, לא הכרתי אותה לפני כן, הגעתי אליה דרך המלצה. התלבטתי בינה לבין עוד רקדנית ואני כל כך שמחה שבחרתי בה. נשבתי בקסם שלה מהרגע הראשון! היא הגיעה במטרה אחת- לשמח! ההופעה שהיא עשתה לנו הייתה עוצרת נשימה וההסברים שלה לתנועות שלמדנו פשוט מדוייקים. כולן היו מרוצות! בעיקר הכלה שלנו.

מיכל כהן, ספטמבר 19

IMG_0491.JPG
8Z8A8743.jpg

אז מי אני?

נעים מאוד! שמי עדי ואני מנהלת את 'שרקיה'- מרכז ללימוד ריקודי בטן הגדול ביותר באזור המרכז והשפלה.

הרקדניות שלי עוברות אצלי מסלול ארוך של הכשרה מקצועית בשילוב עם מיטב המורות בארץ לריקודי בטן, ובסיומו הן משתלבות כצוות המדריכות של הסטודיו. הרקדניות של שרקיה בעלות ניסיון עשיר וכשהן יוצאות לשמח באירועים הן גורפות מחמאות בלי סוף.

הן מתאמנות שעות על גבי שעות בכוריאוגרפיות מותאמות לכל סוגי האירועים על מנת לספק לכם אירוע נדיר ובלתי נשכח עם החוויה הכי מקצועית ומיוחדת שיש.

לוגו.png